Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių k., 14302 Vilniaus r. sav.

Fleet System Competence Center

UAB „FLEET SYSTEM COMPETENCE CENTER“ įsteigta 2011 m. Įmonė užsiima profesionalių ir inovatyvių informacinių paslaugų teikimo veikla. Įmonė vykdo nebankinių mokėjimo ir lojalumo informacinių sistemų projektavimą, programavimą, diegimą ir palaikymą. Nuo 2016 m. pradėjo diegti, vystyti ir prižiūrėti verslo analitikos įrankį paremtą QlikSense sistema. UAB „FLEET SYSTEM COMPETENCE CENTER“ savo veiklą sėkmingai plėtoja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse (Beneliukso šalys, Lenkija, Latvija, Suomija, Rumunija, Serbija), per metus apdoroja virš 50 mln. transakcijų mokėjimo ir lojalumo kortelėmis bei sugeneruoja apie 1.5 mln. sąskaitų faktūrų. Ypatingas dėmesys kreipiamas į realizuotų paslaugų priežiūrą užtikrinant stabilų ir patikimą sistemų veikimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Sistemos įdiegtos serveriuose esančiuose viename didžiausių bei patikimiausių Lietuvoje esančių duomenų centrų. Duomenų centro lokalizacijos vieta Vilniuje padeda operatyviai spręsti susidariusias problemas, diegti atnaujinimus ir vystytis į priekį.

fleet system competence center

Tikslas

Įmonės tikslas plėsti savo veiklą Europos šalyse, pritaikyti pažangiausias informacinių technologijų naujoves savo veikloje ir užtikrinti klientų pageidavimus ir keliamus reikalavimus.

Kolektyvas

Įmonėje dirba jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas, realizuojantis kūrybiškas ir inovatyvias idėjas. Įmonės branduolį sudaro specialistai, ne vienerius metus dirbantys su geriausiais nebankiniais mokėjimo ir lojalumo sprendimais ir technologijomis, verslo analitikos sistemomis, sukaupę vertingą patirtį šioje srityje, įsiklausantys į klientų pageidavimus ir užtikrinantys darbų kokybę bei savalaikį atlikimą. Šiuo metu komandoje dirba virš 30 darbuotojų.

SĖKMINGAI DIRBAME EUROPOJE

Galime pasigirti sėkminga darbo patirtimi devyniose šalyse Europoje.


Per mėnesį apdorojame:
  • Virš 1 600 000 – Mokėjimo sistemos tranzakcijų;
  • Virš 3 000 000 – Lojalumo sistemos tranzakcijų;
  • Virš 125 000 – Sąskaitų faktūrų.
fscc europe

Mūsų klientai

Klauskite

Mes atsakysime

Jūsų žinutė buvo išsiųsta
Atsakysime kaip įmanoma greičiau