Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių k., 14302 Vilniaus r. sav.

Verslo analitika

fscc verslo analitika

Analitinius sprendimus kuriame su „Qlik“ produktais, o konkrečiai – „Qlik Sense“, kuris yra vienas analitikos programinės įrangos lyderių, jau pelnęs pripažinimą ir tarptautiniu lygmeniu. „Qlik Sense“ suteikia galimybes kurti interaktyvias ir vizualias analitines aplikacijas, įvairias diagramas, pastebėti tendencijas, siūlyti bei priimti faktais paremtus sprendimus kiekvienam, turinčiam net ir elementarius naudojimosi kompiuteriu įgūdžius. Mūsų siūlomo naudotis verslo duomenų analitikos įrankio pagalba pagal Jūsų pageidavimus sukūriamos interaktyvios aplikacijos. Tai funkcionalumas, įgalinantis įvairiais pjūviais analizuoti pagal tam tikrus sąlyginius požymius sugrupuotus ir sąlyginai į vieną duomenų grupę apjungtus Jūsų turimus duomenis – ar tai būtų pardavimų apimtys, turimų atsargų kiekis, atskirų prekių ar klientų pelningumas.

Galite pamiršti rūpesčius, susijusius su sistemos diegimu ir palaikymu, kadangi ją aptarnaujame nuo A iki Z. Jūs įsigijate „Qlik Sense“ licenciją, mes padedame ją įsidiegti, sukonfigūruoti pagal kliento pageidavimus ir poreikius bei atlikti palaikymo (priežiūros ir vystymo) paslaugas. Esant poreikiui „Qlik Sense“ sistemos diegimui ir eksploatacijai naudojama mūsų techninė įranga (serveriai, tarnybinės stotys, duomenų bazių valdymo sistemos ir panašiai).

Qlik Sense

Su „Qlik Sense“ programine įranga analitiku gali būti kiekvienas – visai nesvarbu kokius turite įgūdžius. Programos valdymas yra labai paprastas ir duomenis laisvai galėsite norima forma vizualizuoti be specialisto pagalbos. Galėsite kurti tiek sudėtingas, tiek paprastas vizualizacijas. Taip pat turėsite galimybę naudotis duomenų modeliais, aplikacijomis, verslo rodiklių sistemomis (angl. dashboards) ir interpretacijomis, kurias sukūrė kolegos. Beliks dalintis, bendradarbiauti, rasti geriausius sprendimus. Qlik Sense atskleis ne tik, kas vyksta Jūsų įmonėje, kaip kinta Jūsų pardavimai, atsargos, kiti duomenys, bet ir kodėl tai vyksta, o ne kitaip. Nesunkiai valdykite didelius duomenų kiekius iš skirtingų duomenų šaltinių, o tada dalinkitės vizualiai pateiktomis įžvalgomis.

Įsitikinkite

Klauskite

Mes atsakysime

Jūsų žinutė buvo išsiųsta
Atsakysime kaip įmanoma greičiau